Moda on-line

interesujące artykuły tematyczne

Posted by admin | Lipiec - 4 - 2017 | Komentowanie nie jest możliwe

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, gdzie każda przychodnia ochrony zdrowia – od małych działalności lekarskich, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po szpitale, może zapewnić sobie niezbędne produkty i aparaturę, jakie wykorzystywane są w typowej pracy z osobami potrzebującymi interwencji medycznej.

Odbiorcą produktów oferowanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego są nie tylko specjaliści medycyny każdej z branż, a także pielęgniarki, salowe, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również ratownicy medyczni. Każdego centrum zaopatrzenia medycznego wspomaga w pracy zapewniając dobrej jakości, najlepsze materiały medyczne i specjalistyczne meble medyczne.

Co można znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Oferta to produkty z wielu medycznych dziedzin, jakie obejmują zarówno produkty tematów ogólnych, ale także środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia materiałów i sprzętu dla medycyny wspomaga również laboratoria medyczne, mając w ofercie dużą gamę materiałów i sprzętu z tej dziedziny. Wybrane z firm, których produkty można znaleźć w ofercie to na przykład Menzel Glaser, Kima i Alpha Diagnostics.

Hurtownie medyczne oferują produkty, które zaopatrują także gabinety rehabilitacji proponując meble, towary z zakresu ciepłolecznictwa, produkty hydroterapii oraz urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i inne.

Część sklepu dotycząca radiologii w hurtowni zapewnia sprzęt dla gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Z kolei materiały i sprzęt dentystyczny, który znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje aż osiem tysięcy produktów dedykowanym dla stomatologów, specjalistów ortodoncji i pomocy stomatologicznych. Wszystkie produkty importowane są od renomowanych producentów, do których należy między innymi: Melag, Polydentia, Microbrush. W ofercie znajduję się też produkty krajowe, producenci takich marek na przykład Poldent czy Tzmo.

Dostępne są produkty jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty i masy wyciskowe; materiały tymczasowe, leki, narzędzia endodontyczne jak również różnego typu urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany tutaj krótki zarys asortymentu centrum zaopatrzenia medycznego to tylko niewielka część wszystkiego, co można znaleźć nie tylko w punktach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sprzedaży online.

Sprawdź

http://sklep.cezal.com.pl

Najnowsze wpisy:

Comments are closed.